Začalo sa to láskou k nemeckému jazyku

25 rokov skúseností premenených do praxe vytvorili Fest dobrú školu, na ktorú budete vždy spomínať s úsmevom.

Myšlienka názvu tejto školy vznikla počas uvedenia do života knihy HEDr. Ľubomíra Hromjáka, PhD. – Významné osobnosti Spišského Podhradia I. Keďže významných osobností v mestečku Spišské Podhradie bolo naozaj „neúrekom”, rodila sa táto vedecká monografia o osobnostiach dlho pre svoju náročnosť a je výsledkom dvadsaťdvaročného vedeckého výskumu. Autor tejto monografie predstavil PaedDr. Marte Lackovej niekoľko osobností, ktoré sa venovali počas svojho života cudzojazyčnému vzdelávaniu.

Alexander Fest – táto osobnosť zaujala aj svojím atraktívnym menom konateľku firmy natoľko, že sa rozhodla okamžite a názov firmy bol na svete. Alexander Fest sa narodil v Spišskom Podhradí v evanjelickej rodine. V roku 1936 sa habilitoval na docenta a v roku 1938 sa stal mimoriadnym profesorom a členom korešpondentom Maďarskej akadémie vied. Od roku 1938 prednášal anglický jazyk a literatúru na univerzite v Debrecíne. Stal sa významným predstaviteľom anglistiky v medzivojnovom Maďarsku.

Lebo túžim vidieť vás a dať vám nejaký duchovný dar na vašu posilu, to jest, aby sme sa navzájom potešili spoločnou vierou, vašou i mojou.
Rimanom 1:11-12

Počet lektorov
Nemecký jazyk
Anglický jazyk
Čínsky jazyk
Taliansky jazyk
Slovenský jazyk

Tím profesionálnych lektorov

Za 25 rokov sme nazbierali množstvo skúseností a vedomostí, a preto sme pre vás zostavili tím profesionálnych lektorov, ktorí pristupujú k výučbe individuálne na základe vašich požiadaviek.

PaedDr. Marta Lacková

konateľka a lektorka nemeckého jazyka

Mgr. Michaela Klanduchová

Mgr. Klaudia Lahetová

Mgr. Zuzana Dubecká

Mgr. Dominika Sakmárová

lektorka čínskeho jazyka

Mgr. Janka Pavlíková

lektorka anglického jazyka

PaedDr. Anna Ilečková

lektorka slovenského jazyka

Metódy výučby

Vo FEST DOBREJ ŠKOLE máte možnosť výberu výučby online alebo osobne v našich nových priestoroch. V momentálnej pandemickej situácii však uprednostňujeme online výučbu.

Online výučbu zvoľte v prípade, ak:

• sa chcete zlepšovať vlastným tempom,
  • chcete byť aktívni v kontakte s cudzím jazykom,
  • vyhľadávate moderné vyučovacie metódy,
  • nechcete sa fixovať na miesto výučby,
  • sa potrebujete namotivovať.

Osobne v Spišskom Podhradí

• Z dôvodu pandemickej situácie ochorenia COVID -19 bude prebiehať výučba dočasne iba online.

Beautiful Landing Page with Elements

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia.
It is a paradisematic country, in which

Naše priestory

Let’s start the journey towards success and enhance revenue for your business.  Take your company to the next level.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

V prípade záujmu o spoluprácu - Kontaktujte nás

V prípade, že sa chcete uchádzať o lektorovanie našich kurzov, kontaktujte nás na festdobraskola@gmail.com.

Momentálne hľadáme lektorov francúzskeho a španielskeho jazyka.