Súťažíme v jazykoch s WocaBee

Naša škola sa zapojila do 5. ročníka inovatívnej súťaže pre školy s názvom Jazykový WocaBee šampionát.
Súťaž prebieha pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a súťaží sa online v aplikácii na učenie slovíčok - WocaBee (čít. "vokebí").

Žiaci sa v aplikácii učia novú slovnú zásobu vrátane výslovnosti moderným a veľmi efektívnym spôsobom. V súťaži sa hodnotí usilovnosť žiakov v učení cudzích jazykov, meraná počtom bodov získaných za precvičovanie slovíčok.
Čím viac žiaci precvičujú, tým viac bodov (za správne odpovede) získajú a viac sa aj naučia. Každá trieda súťaží ako tím, takže v jazykoch sa zlepšujú skutočne všetci žiaci a slovíčka sa naučia vrátane správnej výslovnosti. Aplikácia navyše pracuje s každým žiakom individuálne za pomoci umelej inteligencie a žiaci si ju môžu spustiť na mobile, tablete či počítači.
Triedy aktuálne súťažia v okresnom kole šampionátu, v ktorom môžu získať zaujímavé ceny nielen pre seba, ale aj pre vyučujúcich a pre našu školu. Súťažíme aj o príspevok na modernizáciu škôl v hodnote 6 000 €. Všetky informácie o súťaži, ako aj jej priebežné výsledky sú k dispozícii na: wocabee.app

Tou najdôležitejšou výhrou však bude zlepšenie jazykových vedomostí našich žiakov a ich motivácia k učeniu jazykov, ktoré sú v dnešnej dobe mimoriadne dôležité. Sme veľmi radi, že na našej škole dávame priestor moderným technológiám a učíme cudzie jazyky inovatívnym spôsobom, ktorý žiakov baví a prináša im skutočné výsledky!
Držte im palce v tejto súťaži !

Najčastejšie otázky

Ak nenájdete odpoveď na vašu otázku vzhľadom na našu školu, neváhajte nás kontaktovať.

Ako sa mám prihlásiť na kurz?

Na kurz je možné prihlásiť sa prostredníctvom zakúpenia kurzu z PONUKY KURZOV. Na kurz sa tiež môžete prihlásiť vyplnením kontaktného formulára alebo prostredníctvom mailu festdobraskola@gmail.com, na základe ktorého vám bude zaslaný link na dohodnutý kurz, ktorý si online zakúpite vložením do košíka.

Čo v prípade, že neprídem na hodinu?

V prípade, že sa študent nemôže dostaviť na dohodnutú hodinu, môže si ju nahradiť v inom dohodnutom termíne. Ak ide o študenta navštevujúceho skupinovú hodinu (2 - 5 študenti) a celá skupina sa nedohodne na náhrade v konkrétny deň a čas, bude mu poskytnutá konzultácia a materiál k vynechanej hodine v dohodnutom čase. Náhrada hodín je možná len vtedy, keď sa študent odhlási z výučby minimálne s 3 hodinovým časovým predstihom. Ak táto podmienka nebude splnená, hodina sa považuje za absolvovanú pri predplatených hodinách a pri nepredplatených hodinách je vyúčtovaná ako absolvovaná hodina. Je vo vlastnom záujme klienta, aby si dohodol termín náhradnej hodiny. Ak tak študent nespraví, bude sa tým rozumieť, že o náhradnú hodinu nemá záujem. Neabsolvované hodiny nie je možné nahradiť v čase, keď všetky možné termíny požadované klientom na náhradu sú už rezervované alebo ide o hodiny, ktoré boli dohodnuté v náhradnom termíne a študent sa na ne nedostavil alebo sa z nich odhlásil.

Ako sa prihlásiť na skupinový kurz?

Po zakúpení kurzu na tejto webstránke vás budeme kontaktovať a spolu dohodneme čas stretnutia. Následne sa výučba vybraného jazyka môže začať.

Ako sa prihlásim na individuálny kurz?

Na individuálny kurz sa môžete prihlásiť po dohodnutí individuálnych požiadaviek prostredníctvom mailu alebo telefonicky 0917065415.

Potrebujem si zabezpečiť alebo kupovať študijné materiály?

Nie, všetky materiály potrebné pre výučbu zabezpečujeme my. Používame inovatívne a interaktívne metódy výučby a preto sme spracovali a zároveň máme prístup k množstvu materiálov, ktoré pri výučbe budú potrebné. Za tieto materiály sa neplatí nič navyše. V prípade záujmu o materiály navyše je možné ich aj zakúpiť na ďalší rozvoj a vzdelávanie z pohodlia domova navyše k vybranému kurzu.

Ako si vybrať správnu úroveň kurzu?

Ak máte problém s výberom úrovne kurzu alebo si nie ste istí, ktorý kurz by bol pre vás vhodný, kontaktujte nás na festdobraskola@gmail.com alebo si dohodnite telefonicky/mailom ukážkovú hodinu zadarmo.

Ak máte akékoľvek otázky